Aukcja charytatywna pałeczki Rogera Taylora

Aukcja charytatywna pałeczki Rogera Taylora

Dariusz Kubik z przyjemnością informuję, że już 24 listopada rozpocznie się kolejna aukcja Polskiego Fanklubu Queen na rzecz Karola Tumidajewicza chorego na: TOF, zwężenie pnia płucnego, skrajna hipoplazja tętnic płucnych, VSD, ASD – korekcja wady https://www.siepomaga.pl/karolek Podczas pierwszej aukcji przeprowadzonej podczas Zlotu Fanów Queen, który odbył się 17-19 lipca w Budach Grabskich zebraliśmy blisko 5 tyś zł- co było dla mnie i chyba nas wszystkich sporym zaskoczeniem- DZIĘKUJEMY BARDZO

Dodam, że Karolek przeszedł pod koniec września pierwszą operację w jednej z niemieckich klinik. Jednak nadal potrzebne, są pieniążki na kolejne operacje. Za ciosem postanowiliśmy przeprowadzić kolejną aukcję na której zostanie wystawiona: Oryginalna pałka do perkusji firmy VIC FIRTH sygnowana imieniem i nazwiskiem perkusisty zespołu Queen, Rogera Taylora. Otrzymałem ją po koncercie w Wiedniu w 2008 od technicznego perkusisty. Wszystko jest ładnie schowane w boxie z nadrukiem z zewnątrz przedstawiającym Rogera z okładki płyty Hot Space. Wewnątrz mamy zdjęcie Rogera z sesji zdjęciowej do jego solowej płyty, a sama pałka umieszczona jest w specjalnie przygotowanej poduszce :-D- wszystko to ładnie poskładał w całość Rafał Sobczyk, który między innymi tworzy miniaturki gitar Red Special, Briana Maya. Aukcja jak już wcześniej wspomniałem rozpocznie się 24 listopada i potrwa do 24 grudnia. Cena wywoławcza to: 500 zł+ 20 zł koszty wysyłki – dodam, że podczas licytacji zlotowej taka sama pałka z mojej kolekcji została sprzedana za 600 zł bez boxu!!! Myślę, że to wszystko…udowodnijcie mi, że nazbieramy za nią 2 tyś złotych!!! Ważną informacją jest to, że firma Vic Firth wypuściła parę lat temu na rynek pałki do perkusji sygnowane nazwiskami wielu światowej sławy perkusistów ale sygnowanej przez Rogera Taylora nie dostaniecie nigdzie. Trzy pałki zdobyte przeze mnie dostałem jak już wcześniej wspomniałem po koncercie Queen+ Paul Rodgers w Wiedniu w 2008 oraz dwie podczas Queen Convention w Anglii w 2009. To co 2 tysiące?


————————-
Aukcja rozpocznie się 24.11 na Wydarzeniu na Facebooku– licytujemy pod wpisem rozpoczynającym aukcję, prosimy o rozwazne licytowanie. Prposimy o poważne traktowanie zobowiązania, gdyż chodzi o leczenie dziecka.

Po zakończeniu aukcji osoba wygrywająca otrzyma dane do przelewu – kwota wylictyowana plus 20zł koszty wysyłki paczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

÷ one = four