Pomoc (FAQ)

Strona ta prezentuje najczęściej zadawane nam pytania (FAQ).

Co należy zrobić, aby zapisać się do Polskiego Fanklubu Queen.

Należy wejść na stronie fanklub.queen.pl do działu ‘Zapisz się’ i wypełnić formularz/deklarację przystąpienia. Następnie wnieść opłatę członkowską wg obowiązującej obecnie taryfy.

Czy mogę się zapisać do Fanklubu?

Obecnie przyjmowanie nowych członków stowarzyszenia oraz odnawianie członkostwa zostało wstrzymane. (obowiązuje od czerwca 2022 roku)

W jaki sposób mogę zaktualizować swoje dane?

Należy zalogować się na stronie fanklub.queen.pl w dziale Członkowie/Edycja danych używając adresu email, który podało się przy rejestracji oraz wygenerowanego przez system lub zmienionego przez siebie hasła. Następnie należy kliknąć odnośnik ‘Edycja danych’, dokonać poprawek i kliknąć ‘Zapisz’. Można też napisać z prośbą o zmianę danych do Zarządu na adres fanklub@queen.pl

Jak się zalogować?

Na stronie głównej, w panelu bocznym znajduje się pole logowania. Należy je wypełnić wpisując swój adres e-mail podany przy rejestracji oraz wygenerowane hasło (lub swoje zmienione, jeśli ktoś zmienił).

Czy mogę zmienić hasło?

Tak, należy zalogować się do działu Członkowie/Informacje o Twoim członkostwie strony fanklub.queen.pl i kliknąć odnośnik ‘Edycja danych’ i w części ‘Zmiana hasła’ wpisać aktualne hasło oraz nowe, po czym kliknąć ‘Zapisz’.

Co mogę zrobić jeśli zapomniałe(a)m/ nie działa hasło?

Możesz wygenerować je samodzielnie przy próbie logowania lub napisać na adres fanklub@queen.pl z prośbą o wygenerowanie nowego hasła.

Czy można kupić i ile kosztują archiwalne numery KYA?

Nie ma możliwości zakupu archiwalnych numerów naszego maGAGAzynu. Archiwalne numery magazynów członkowie Fanklubu mogą pobrać na stronie w dziale ’Członkowie/ Archiwum KYA

Czy zapisanie się do PFQ daje zniżki w opłacie za zlot?

Polski Fanklub Queen nie zawsze jest organizatorem Ogólnopolskich Zlotów Fanów Queen, czasami jedynie ‘pomocnikiem’; jednak przy okazji zlotów staramy się organizować członkom Fanklubu zniżkę lub bonus.

Co zrobić, jeżeli nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie?

Wystarczy napisać na nasz adres: fanklub@queen.pl

Stan na sierpień 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventy two ÷ = twelve