Pomoc (FAQ)

Strona ta prezentuje najczęściej zadawane nam pytania (FAQ).

Co należy zrobić, aby zapisać się do Polskiego Fanklubu Queen.

Należy wejść na stronie fanklub.queen.pl do działu ‘Zapisz się’ i wypełnić formularz/deklarację przystąpienia. Następnie wnieść opłatę członkowską wg obowiązującej obecnie taryfy.

Na jak długo wystarcza opłata członkowska?

Składka jest roczna na dany rok kalendarzowy. Informacja z prośbą o dokonanie kolejnej wpłaty jest rozsyłana drogą elektroniczną.

Co daje członkostwo w PFQ?

Osoby zapisane do PFQ dostają dostęp do specjalnych materiałów online i legitymację członkowską – reszta przywilejów zależy od bieżących przedsięwzięć Fanklubu i Waszych inicjatyw. Są to najczęściej konkursy i zniżki na imprezy związane z muzyką Queen, darmowe bilety, zniżki na zakup książek, nowo wydane książki i inne wydawnictwa.

Jak uiścić opłatę członkowską?

Przelewem z własnego/cudzego konta lub za pośrednictwem poczty na rachunek Polskiego Fanklubu Queen nr 65 1140 2004 0000 3302 8020 2558 podając w tytule przelewu swoje imię i nazwisko lub gotówką podczas spotkań Fanów lub Zlotów – wyłącznie członkom Zarządu lub Rady Nadzorczej.

Czy jeśli wypełniłe(a)m formularz i nie dokonałe(a)m wpłaty przez dłuższy czas muszę ponownie wypełniać formularz?

Nie, to nie jest wskazane – wystarczy wnieść opłatę, zaś członkostwo będzie liczone od momentu zaksięgowania wpłaty, a nie wypełnienia formularza.

Czy jeśli wcześniej należałe(a)m do Fanklubu, potem zrezygnowałe(a)m i znów wróciłe(a)m to muszę ponownie wypełniać formularz?

Nie, członek Fanklubu ma nadal ten sam numer członkowski i po zaksięgowaniu wpłaty zostaje mu tylko zmieniony status na aktywny.

Ile czasu czeka się na identyfikator?

Staramy się wysyłać go na bieżąco, maksymalny czas oczekiwania do 2 tygodni. Jeśli ten czas miałby się wydłużyć, informujemy.

Jak powinna wyglądać zgoda rodzica na zapisanie się do PFQ?

Wystarczy proste pismo, opatrzone datą, w którym zawrze się treść typu:

„Wyrażam zgodę na przynależność: (imię i nazwisko niepełnoletniego) do Polskiego Fanklubu Queen.”

oraz czytelny podpis imieniem i nazwiskiem opiekuna/rodzica.

Taki list należy przesłać pocztą lub skan mailem na adres fanklub@queen.pl do PFQ (adres na stronie Kontakt).

(link do pobrania pliku zgody)

W jaki sposób mogę zaktualizować swoje dane?

Należy zalogować się na stronie fanklub.queen.pl w dziale Członkowie/Edycja danych używając adresu email, który podało się przy rejestracji oraz wygenerowanego przez system lub zmienionego przez siebie hasła. Następnie należy kliknąć odnośnik ‘Edycja danych’, dokonać poprawek i kliknąć ‘Zapisz’. Można też napisać z prośbą o zmianę danych do Zarządu na adres fanklub@queen.pl

Jak się zalogować?

Na stronie głównej, w panelu bocznym znajduje się pole logowania. Należy je wypełnić wpisując swój adres e-mail podany przy rejestracji oraz wygenerowane hasło (lub swoje zmienione, jeśli ktoś zmienił).

Czy mogę zmienić hasło?

Tak, należy zalogować się do działu Członkowie/Informacje o Twoim członkostwie strony fanklub.queen.pl i kliknąć odnośnik ‘Edycja danych’ i w części ‘Zmiana hasła’ wpisać aktualne hasło oraz nowe, po czym kliknąć ‘Zapisz’.

Co mogę zrobić jeśli zapomniałe(a)m/ nie działa hasło?

Możesz wygenerować je samodzielnie przy próbie logowania lub napisać na adres fanklub@queen.pl z prośbą o wygenerowanie nowego hasła.

Czy można kupić i ile kosztują archiwalne numery KYA?

Nie ma możliwości zakupu archiwalnych numerów naszego maGAGAzynu. Archiwalne numery magazynów członkowie Fanklubu mogą pobrać na stronie w dziale ’Członkowie/ Archiwum KYA

Czy zapisanie się do PFQ daje zniżki w opłacie za zlot?

Polski Fanklub Queen nie zawsze jest organizatorem Ogólnopolskich Zlotów Fanów Queen, czasami jedynie ‘pomocnikiem’; jednak przy okazji zlotów staramy się organizować członkom Fanklubu zniżkę lub bonus.

Co zrobić, jeżeli nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie?

Wystarczy napisać na nasz adres: fanklub@queen.pl

Stan na wrzesień 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

÷ seven = one