Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rocznica w Lublinie

sobota, 16 listopada 2013 @ 19:00 - 23:00

Z okazji 2 urodzin pubu ROCK BAR w Lublinie połączonych z 22 rocznicą śmierci Freddiego Mercury’ego zagra znany i lubiany coverband Queen Band.

Queen Band to grupa muzyków zafascynowanych twórczością i muzyką zespołu QUEEN. Fascynacja z jednej strony i znakomite umiejętności muzyczne z drugiej zaowocowały powstaniem zespołu, który w bardzo krótkim czasie zyskał uznanie fanów QUEEN w Polsce i miano najlepszego zespołu wykonującego utwory angielskiej supergrupy. Podczas swych koncertów muzycy prezentują największe hity brytyjskiej supergrupy. Niezwykle wysokie umiejętności muzyczne artystów powodują, iż każdy ich koncert jest niezwykłym wydarzeniem muzycznym dla słuchaczy i sprawia, że biorą oni faktyczny udział w koncercie. Uznanie z jednej strony fanów zespołu QUEEN, jak i samego Zespołu (Queen Band oficjalnie istnieje na stronie internetowej Briana Maya) zaowocowały szeregiem koncertów w Polsce, m.in. koncert otwierający II edycję Studia Złote Tarasy w Warszawie (2007r.) oraz koncert na VIII Ogólnopolskim Zlocie Fanów zespołu QUEEN w Trzebnicy (lipiec 2008) oba niezwykle żywiołowo przyjęte przez znawców muzyki Zespołu.

Queen Band występuje w składzie:

Marcin Maliszewski – wspaniały utalentowany i utytułowany wokalista, zwycięzca “Szansy na sukces” 2004, finalista “Fabryki Gwiazd” 2008

Rafał Tudruj – pomysłodawca i założyciel zespołu, fantastyczny gitarzysta i showman, jako jedyny w Polsce gra na gitarach sygnowanych przez Briana Maya

Marek Makuch – znakomity basista, w swej karierze współpracował m.in. z zespołem Bajm, nagrywając z grupą trzy płyty

Krzysztof Paton Patocki – utalentowany perkusja, na co dzień perkusista zespołu bracia w swojej karierze nagrał płyty z takimi gwiazdami jak: Kasia Kowalska, Ryszard Rynkowski, Maryla Rodowicz, Edyta Bartosiewicz, Doda, Beata Kozidrak, Małgorzata Ostrowska, Sylwia Wiśniewska, Magda Femme, Justyna Steczkowska, Ewelina Flinta.

Tomasz Sindbad Stryczniewicz – Muzyk, perkusista. Od lat grający na wielu scenach krajowych i zagranicznych z wykonawcami o różnych stylach m.in.: Natalia Kukulska, Siostry Niemen, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański, Marek Stryszowski, Zbigniew Jakubek, Sixteen (festiwal Eurowizji w 1998), scena alternatywna „Apteka”, scena religijna „Czyli My”. Występował na wielu festiwalach, m.in.: Country Mrągowo, Rawa Blues, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Festiwalu bluesowym w Osnabrük w Niemczech, Opolu i Sopocie, Jazz Juniors oraz na festiwalu filmowym Dwa Brzegi z muzyką etniczną. Wziął udział w wielu sesjach nagraniowych.

Robert Ślązak – utalentowany klawiszowiec, kompozytor, pisze muzykę między innymi do Telewizji Polskiej. Jest muzykiem wszechstronnym i improwizującym. Gra zarówno jazz, rock jak i disco. Współpracował z wieloma formacjami zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie między innymi jest członkiem zespołu jazzu tradycyjnego Old Jazz Players. Od trzech lat mieszka na stałe w Polsce ma żonę i córeczkę.

http://www.queenband.pl/

 W związku z ograniczoną liczbą miejsc rezerwacje na koncert pod nr. 81 442 09 43 !!

Szczegóły

Data:
sobota, 16 listopada 2013
Godzina:
19:00 - 23:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Rock Bar
Adres e-mail:
https://www.facebook.com/rockbar.lublin

Miejsce wydarzenia

Rock Bar
ul.Radziszewskiego 17
Lublin, 20-036 Polska
+ Google Map
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/rockbar.lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ninety six ÷ sixteen =