Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rapsodia z Demonem

piątek, 29 stycznia 2016 @ 19:00 - 21:00

40PLN- 120PLN

Rapsodia z Demonem to 22 przeboje grupy Queen w nowych aranżacjach, teatralnej inscenizacji i w niezwykłych interpretacjach młodych, utalentowanych wykonawców.
Na scenie Rampy zabrzmią największe hity Queen, takie jak We Are The Champions, We Will Rock You czy Bohemian Rhapsody. Twórcy widowiska niewątpliwie zmierzą się z legendą tych przebojów i odczytają ją na nowo. Wydarzenie uzyskało honorowy patronat Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie. Prapremiera już 30 października.

Młodzi twórcy o międzynarodowej sławie i doświadczeniu zaproszeni do współpracy przez Jakuba Wociala – kierownika naszej Sceny Muzycznej, stworzyli widowisko oparte na największych hitach legendarnej grupy Queen. Będzie to Rapsodia z Demonem wg scenariusza Katarzyny Kraińskiej, która w magiczny, teatralny sposób powiązała ze sobą piosenki słynnego angielskiego zespołu. Reżyserii oraz inscenizacji tego przedsięwzięcia podjął się Michel Driesse – holenderski aktor i reżyser tworzący z powodzeniem w Londynie, San Francisco, Singapurze oraz wielu teatrach w Niemczech. Choreografię stworzył Santiago Bello – uznany hiszpański tancerz i choreograf współpracujący z nami od kilku lat (m.in. MusicaLove, RENT). Muzyczne kierownictwo nad projektem objął Jan Stokłosa, dzięki któremu przeboje Queen usłyszymy wykonywane na żywo i w zupełnie nowych aranżacjach.
Kilkunastoosobowa obsada młodych utalentowanych wokalistów i tancerzy wyłoniona z wieloetapowego castingu zapewni wykonania przebojów na najwyższym poziomie, którym cały czas towarzyszyć będzie choreografia. W roli głównej zobaczymy znanego wokalistę i aktora musicalowego Kubę Molędę, a towarzyszyć mu będą m.in. Sebastian Machalski, Jakub Wocial, Natalia Piotrowska, Brygida Turowska, Agnieszka Fajlhauer i Dominika Łakomska.
Rapsodia z Demonem ma być wypowiedzią zarówno młodych pełnych twórczej energii wokalistów i tancerzy, którzy mają na swoim koncie niejeden już sukces, jak i początkujących utalentowanych wykonawców. Takie zderzenie gwarantuje niezwykły wieczór na najwyższym poziomie, pełen młodzieńczej pasji międzynarodowego zespołu artystów.

Szczegóły

Data:
piątek, 29 stycznia 2016
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
40PLN- 120PLN
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
musical.queen.pl

Organizator

Teatr Rampa
Telefon:
+48 22 679-50-51/52
Email:
teatr@teatr-rampa.pl
Strona internetowa:
http://www.teatr-rampa.pl

Miejsce

Teatr Rampa
Kołowa 20
Warszawa, mazowieckie 03-536 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 22 679-50-51/52
Strona internetowa:
http://www.teatr-rampa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventy ÷ = thirty five