Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Queen Symfonicznie – Warszawa

5 czerwca @ 16:00 - 22:00

149PLN
5 czerwca 2021 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE wystąpi na dwóch koncertach w Warszawie! Po czterech ostatnich wyprzedanych koncertach, projekt Queen Symfonicznie zagra dwa razy z pełną orkiestrą w Filharmonii Narodowej – klasyczny skład będzie poszerzony o Hollyłódzką Orkiestrę Filmową. Podczas koncertu na scenie usłyszymy ponad 50 artystów w najwybitniejszych utworach Queen. Początek koncertów o godzinie 16:30 i 20:00.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od sześciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.
Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Keep Yourself Alive”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy, Darek Wawrzyniak. Dyryguje Jan Niedźwiecki, lider i twórca projektu.
5 czerwca 2021 (sobota)
Warszawa
Filharmonia Narodowa
Koncert I
Wejście od 16:00
Początek koncertu o godzinie 16:30
Koncert II
Wejście od 19:30
Początek koncertu o godzinie 20:00
Bilety w cenie od 149 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Empik/Media Markt/.

Szczegóły

Data:
5 czerwca
Godzina:
16:00 - 22:00
Koszt:
149PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1173662879486171/

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Narodowa
ul. Sienkiewicza 10
Warszawa,
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

two ÷ one =