Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Queen Symfonicznie – Warszawa

niedziela, 20 stycznia 2019 @ 08:00 - 17:00

149PLN

20 stycznia 2019 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE wystąpi ponownie w Warszawie! Po sześciu dotychczasowych wyprzedanych koncertach, projekt Queen Symfonicznie zagra ponownie z pełną orkiestrą w Filhamonii Narodowej – klasyczny skład będzie poszerzony o Hollyłódzką Orkiestrę Filmową. Podczas dwuczęściowego koncertu na scenie usłyszymy ponad 60 artystów w najwybitniejszych utworach Queen. Koncert odbędzie się w najbardziej prestiżowej sali symfonicznej w Polsce, w Filharmonii Narodowej – początek o godzinie 20:00.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 130 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 100000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.
Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek. Dyryguje Jan Niedźwiecki, lider i twórca projektu

Szczegóły

Data:
niedziela, 20 stycznia 2019
Godzina:
08:00 - 17:00
Koszt:
149PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.ticketmaster.pl/event/muzyka-zespolu-queen-symfonicznie-z-wielka-orkiestra-bilety/5319

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Narodowa
ul. Sienkiewicza 10
Warszawa,
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixty four ÷ = eight