Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Queen Symfonicznie – Lublin

niedziela, 5 listopada 2017 @ 08:00 - 17:00

89PLN

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.

QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 80 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 60000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części (jedną bardziej klasyczną, drugą bardziej rockową), z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in „Bicycle Race”, „Another One Bites The Dust”, „Under Pressude” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję „Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

Szczegóły

Data:
niedziela, 5 listopada 2017
Godzina:
08:00 - 17:00
Koszt:
89PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1223628-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie.html

Organizator

Alla Vienna
Witryna internetowa:
http://queen.allavienna.pl/

Miejsce wydarzenia

Centrum Spotkania Kultur
AL. RACŁAWICKIE 8
Lublin,
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sixty ÷ six =