Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Queen Symfonicznie – Kielce

niedziela, 24 stycznia 2016 @ 19:30 - 22:00

99PLN

24 stycznia 2016 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w Kielcach! Po wyprzedanym koncercie w styczniu 2015, zespół zagra kolejny raz w Kielcach. Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej, przy ul. Żeromskiego 12 – początek o godzinie 19:30.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od trzech lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 50 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 40000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.
Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Another One Bites The Dust” oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

Szczegóły

Data:
niedziela, 24 stycznia 2016
Godzina:
19:30 - 22:00
Koszt:
99PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1415499-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie-3.html

Organizator

Alla Vienna
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Świętokrzyska
Żeromskiego 12
Kielce, 25-369
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

twenty one ÷ three =