Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Queen: A night in Bohemia – pokazy kinowe

poniedziałek, 26 listopada 2018 @ 20:00 - 22:00

26zł – 28zł

Ten przełomowy koncert został nakręcony na żywo w Wigilię 1975 roku w Hammersmith Odeon w Londynie. Ukazuje on punkt kulminacyjny najbardziej urozmaiconego i ciekawego roku w karierze zespołu. Był transmitowany na żywo w programie BBC Two’s Old Grey Whistle Test i uchwycił niesamowitą energię zespołu podczas wykonywania hitów takich jak Killer Queen, Liar, Keep Yourself Alive i Now I’m Here, jak również nagranego po raz pierwszy na żywo największego klasyka Bohemian Rhapsody. To przypieczętowało przemianę muzyków z ambitnych młodych talentów w jeden z najwspanialszych i najważniejszych zespołów wykraczających poza zakres swojej epoki.

Brian May z Queen powiedział: „Ten koncert był wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz zagraliśmy cały pokaz na żywo w telewizji … jako pokaz Bożonarodzeniowy. Jakość, po rekonstrukcji i przeniesieniu do domeny cyfrowej, jest niesamowita. A przekaz naszej energii był niezwykle intensywny”.

Okres twórczy, który ukształtował Queen nigdy wcześniej nie został tak szczegółowo przedstawiony. Z bogactwa niepublikowanych wywiadów, niedawno odkrytych fragmentów ich pierwszego wideo i scen z sesji nagraniowej Bohemian Rhapsody, wyłania się wyjątkowa opowieść o początkach Queen opowiedziana przez członków zespołu.

czas trwania 95 minut

Szczegóły

Data:
poniedziałek, 26 listopada 2018
Godzina:
20:00 - 22:00
Koszt:
26zł – 28zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
Witryna internetowa:
https://multikino.pl/wydarzenia/koncerty/queen-a-night-in-bohemia

Miejsce wydarzenia

Multikino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

÷ one = five