Urodziny Freddiego i Polskiego Fanklubu Queen

Urodziny Freddiego i Polskiego Fanklubu Queen

5 września zapraszamy do świętowania 68-tych urodzin Freddiego na imprezach w Szczecinie (klub Browar Polski) przy muzyce cover bandu Don’t Stop the Queen oraz w Warszawie (lokal Tramwaj Warszawski).

Szczegóły tych wydarzeń znajdziecie w dziale Wydarzenia. Przy okazji zapraszamy na koncerty Queen Symfonicznie, które od października znowu będą podbijać Polskę od Płocka po Gorzów Wielkopolski.

Z okazji akcji Freddie for a Day zapraszamy do pobrania „wąsów”, wydrukowania i użycia tego dnia :) [wpdm_file id=14 desc=”true” ]

SELFIE WITH FREDDIE – Zapraszamy do świętowania urodzin Freddiego poprzez założenie tego dnia koszulki z Freddiem do pracy, szkoły, spacer, kina czy przed tv. Tego dnia czekamy na naszym fanpage’u na wasze zdjęcia, najciekawsze nagrodzimy fanklubowym gadżetem!! Bądź jak Brian, który pokochał selfie!!

10-TE URODZINY FANKLUBU – Z okazji 10-tych urodzin Polskiego Fanklubu Queen na wrzesień przygotowaliśmy konkursy dla fanów. Każdy kto zapisze się do Fanklubu we wrześniu otrzyma dodatkowo wyjątkowy, fanklubowy długopis!

długopisy fanklubowe

Na wrzesień zaplanowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie DVD Making of A Night at the Opera oraz nagrody pocieszenia: fanklubowe długopisy. Informacje o konkursie we wrześniu.

Na spotkaniu fanów w Warszawie w ramach świętowania urodzin Freddiego oraz Fanklubu będzie tort dla uczestników zabawy, konkurs z nagrodą (koszulka) oraz inne miłe atrakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ten × one =