The Bohemians w Polsce

The Bohemians w Polsce

Koncert w hołdzie legendarnej grupy rockowej Queen w wykonaniu londyńskiej  grupy The Bohemians z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej.

Grupa The Bohemians powstała w 1996 roku w Londynie. Zespół koncertuje na scenach Europy i Świata.

W grudniu 2013 roku, wraz z orkiestrą symfoniczną, rozpoczynają swoje kolejne światowe tournée.

SHOWTIME MANAGEMENT  ma zaszczyt zaprość na spektakularny koncert, który z pewnością zafascynuje każdego widza.

A Spectacular Night of Queen zabiera publiczność w muzyczną podróż przez historię największego rockowego zespołu wszech czasów. Jest to najbardziej rozbudowany scenicznie hołd dla osoby i twórczości Freddiego Mercury’ego, który można będzie zobaczyć  poraz kolejny  w Polsce.

Grupa Queen była i nadal jest jednym z legendarnych zespołów, które zrobiły zawrotną karierę na świecie. Jeszcze zanim w 1991 roku  gdy przedwcześnie odszedł Freddie Mercury, osiągnęła status kultowej. Nie ma osoby, która nie znałaby przebojów Queen, takich jak „Another One Bites The Dust”, „A Kind Of Magic”,

, „Show Must Go On” czy „Radio Ga Ga”.

Widzowie zobaczą na jednej scenie doskonały koncert muzyków z zespołu The Bohemians w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Będą mieli okazję usłyszeć znakomite wykonanie znanych przebojów w nowych aranżacjach na orkiestrę symfoniczną, które przygotował dyrygent Piotr Oleksiak przy współpracy Krzysztofa Jaszczaka.

Orkiestra symfoniczna dopełnia całości widowiska wchodząc w dialog z wiodącym zespołem. Liryczne dźwięki oboju czy waltorni przeplatane są mocnym rockowym brzmieniem instrumentów dętych blaszanych, a piękne linie melodyczne prowadzone przez skrzypce i wiolonczele wypełniają warstwę muzyczną i dodają kolorytu utworom Queen.

The Bohemians zadbali o to, aby każdy krok na scenie był zaskakująco bliski oryginału. Członków zespołu z ledwością można odróżnić od swoich pierwowzorów – zarówno pod względem wyglądu, sposobu poruszania się, jak i brzmienia. Autentyczne stroje i rekwizyty, efekty świetlne  pozwalają ożywić wspomnienia legendarnych koncertów Queen.

Show must go on

The Bohemians

Rob Comber Vocals, Acoustic Guitar, Piano
Christopher Gregory Lead Guitar, Backing Vocals
Wayne Bourne Drums, Backing Vocals
Kevin Goodwin Bass Guitar, Backing Vocals

 

Trasa koncertowa w Polsce”

17.02.14 ZIELONA GÓRA – Sulechowska 41 – C.SPORTOWO-REKREACYJNE – godz.19:00

18.02.14 ZABRZE – gen.De Gaulle’a 17 – DMiT – godz.19:00

19.02.14  ŁÓDŹ – Łąkowa 29 -KLUB WYTWÓRNIA – godz.19:00

20.02.14  WARSZAWA – Batorego 10 -KLUB STODOŁA.- godz.20:30

Patronem koncertów jest Polski Fanklub Queen.

Serdecznie zapraszamy :)

[youtube _Vry2XChT7g]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

forty four ÷ eleven =