Konkurs koncert w DK Kadr

Konkurs koncert w DK Kadr

Zapraszamy do udziału w  konkursie Domu Kultury Kadr i PFQ gdzie do wygrania są dwie podwójne wejściówki na koncert grupy QUEENTET 25 maja w DK Kadr w Warszawie ul. Rzymowskiego 32.

Grupa QUEENTET zaprezentuje program wypełniony nieśmiertelnymi utworami zespołu QUEEN. Skład 5-osobowej grupy Queentet tworzą muzycy, który od 10 lat wykonują piosenki Queen z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. To gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie przy kompozycjach, które na stałe weszły do kanonu rocka.

Twórcy i muzycy projektu Queen Symfonicznie, którzy od lat przemierzają kraj i zagranicę z repertuarem Freddiego, Briana, Johna i Rogera, postanowili zaprezentować fanom nowe wcielenie – 5-osobową grupę QUEENTET, która zaprezentuje na żywo klasyczne już utwory takie jak “Bohemian Rhapsody”, “We Will Rock You”, “We Are The Champions” “I Want It All”, “Anoher One Bites The Dust”, “Radio Gaga”, “Somebody To Love”, “Keep Yourself Alive”, “Bicycle Race” i wiele innych w dynamicznych rockowych wersjach.

Skład zespołu tworzą:
-Sebastian Machalski (wokal)
-Jan Niedźwiecki (gitara basowa, prowadzenie)
-Darek Wawrzyniak (gitara)
-Adam Manijak (fortepian/pianino)
-Tomasz Wrocławski (perkusja)

Quiz konkursowy, jednokrotnego udziału po wejściu na link – cytaty z piosenek. Wygrywa najlepszy – najwięcej prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie.

Na końcu w formularzu podaj swoje imię i email jeśli chcesz brać udział w konkursie.

Konkurs trwa do 11 maja 2024 r.

Bilety na koncert do kupienia online i w kasie DK Kadr.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one × = seven