Akcje koncertowe – Queen+Adam Lambert na LFO

akcja freddie krakow arena queen

Z okazji koncertu Queen+Adam Lambert, który już 19 czerwca na Life Festival Oświęcim zapraszamy do udziału w tzw. akcjach koncertowych.

  • Światełko dla Freddiego

W trakcie utworu „Love of my Life”, który tradycyjnie wykonują Brian i Freddie (obecny na telebimie) z publicznością zapraszamy do zaświecenia światełka dla Freddiego.

Można je włączyć w  postaci lampki w telefonie, wirtualnej zapalniczki na ekranie smartfona, mini latareczki LED lub light sticka. Należy pamiętać, że nie używamy otwartego ognia i nie używamy świateł mogących oślepić innych.

[youtube S_qlcxmEJc8]

  • Wachlarze dla Adama

W trakcie utworu „Killer Queen” będziemy wachlować Adama, który w 2015 r. używał takiego rekwizytu w trakcie wykonywania tej piosenki.

Wachlarz można kupić lub wykonać samodzielnie.

wachlarzKQ

  • Morze biało-czerwonych flag

Na finał koncertu przy „We are the Champions„, proponujemy utworzenie morza z biało-czerwonych flag i barw Narodowych! W tej chwili z okazji Euro 2016 każdy zapewne ma w domu flagę lub bez problemu zakupi w sklepie. Niech stadion wyróżni się na trasie w Naszych barwach Narodowych!

Przypominamy, że  „Na fladze państwowej oraz jej wizerunkach nie należy umieszczać napisów ani grafik. Nie należy też mocować do niej jakichkolwiek przedmiotów.”

flagi

FacebookTwitterPrintGoogle+Google GmailEmailBlogger PostPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

four × three =