Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Queen Symfonicznie – Toruń

3 grudnia @ 19:30 - 21:30

99PLN

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od pięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.

QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 80 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 60000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części (jedną bardziej klasyczną, drugą bardziej rockową), z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in „Bicycle Race”, „Another One Bites The Dust”, „Under Pressude” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję „Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

Szczegóły

Data:
3 grudnia
Czas:
19:30 - 21:30
Koszt:
99PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/1320487-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie.html

Organizator

Alla Vienna
Strona internetowa:
http://queen.allavienna.pl/

Miejsce

CKK Jordanki
Aleja Solidarności 3
Toruń,
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden × cztery =

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com