Zapisz się!

Cieszymy się, że interesuje Cię członkostwo w Polskim Fanklubie Queen!

Mamy nadzieję, że kiedy do niego przystąpisz pomożesz nam popularyzować muzykę Queen.

Fanklub to miejsce tworzone przez fanów dla fanów, warto więc dać coś od siebie.

Ważność składki wynosi 1 rok kalendarzowy.

Oto co otrzymujesz i do czego jesteś zobowiązany(a) będąc członkiem Polskiego Fanklubu Queen.

Każdy członek PFQ jest uprawniony do:

1.      otrzymania   (po dokonaniu wpłaty pierwszej składki) profesjonalnej, kolorowej numerowanej karty członkowskiej wraz ze smyczą i holderem oraz dostęp do artykułów, niusów (w formie elektronicznej),

Karta członkowska Polskiego Fanklubu Queen
Karta członkowska Polskiego Fanklubu Queen
Smycz z logo Polskiego Fanklubu Queen
Smycz z logo Polskiego Fanklubu Queen

2.      udziału w konkursach organizowanych przez Fanklub dla jego członków,

3.      skorzystania ze zniżek zorganizowanych przez Fanklub m.in. księgarnia, sklep z płytami, koszulki i mini gitary,

4.      podejmowania działań prowadzących do realizacji celów Fanklubu w porozumieniu z Zarządem Fanklubu,

5.      korzystania z materiałów przeznaczonych wyłącznie dla członków Fanklubu i umieszczonych przez Fanklub na stronie www Fanklubu w sekcji wymagającej logowania tj.: zdjęcia z koncertów: Briana Maya (1998 r.), Queen + Paul Rodgers (2005 r., 2008 r.), Queen + Adam Lambert (2012 r.), Queen (1976-79 r.), publikacje w formie ebooków i inne.

Każdy członek PFQ zobowiązany jest do:

1.    opłacenia rocznej składki; (datę zaksięgowania można sprawdzić po zalogowaniu do Strefy fana lub poprzez  zapytanie na fanklub@queen.pl; członkowie otrzymują automatycznie generowane monity o końcu składki członkowskiej; prosimy o wpłaty dopiero po otrzymaniu monitu),

2. zarejestrowania się na stronie Fanklubu (używając formularza – odpowiednika deklaracji członkowskiej) z podaniem adresu e-mail (niezbędny do komunikacji i dystrybucji magazynu „KYA”).

Po dokonaniu rejestracji i wpłaceniu pierwszej składki nowemu członkowi nadawany jest numer, wysyłana jest legitymacja członkowska, smycz fanklubowa oraz generowane jest hasło do strony Fanklubu.

Składka członkowska wynosi tylko 30 zł, każda kolejna (czyli opłata za przedłużenie członkostwa) wynosi 30 zł (dopuszczalne jest wpłacenie przez Członka składki podwyższonej, nie wyższej jednak niż 50 zł). Ważność składki wynosi 1 rok kalendarzowy.

Wypełnienie formularza jest wymogiem przynależności do Fanklubu (dopuszczalne są dwie formy: formularz na stronie Fanklubu lub wydrukowanie, wypełnienie oraz odesłanie pliku formularza na adres Fanklubu).

Uwaga!

Osoby, które nie ukończyły 16. roku życia, w przypadku chęci przystąpienia do Fanklubu, muszą przesłać listem na adres Fanklubu zgodę rodziców lub prawnych opiekunów. Osoby te do chwili 18. urodzin pozbawione są praw wyborczych w Fanklubie, nie mogą wybierać i być wybierane do władz Fanklubu (do pobrania plik zgody opiekuna).

DANE DO PRZELEWU:

Polski Fanklub Queen

Konto: 65 1140 2004 0000 3302 8020 2558– mBank

Tytuł wpłaty: Członkostwo imię i nazwisko / (w przypadku przedłużenia/odnowienia) Przedłużenie imię i nazwisko nr id karty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych dotychczasowych działaniach, przeglądnij dział dokonania Polskiego Fanklubu Queen.

Udostępniamy do pobrania Statut Polskiego Fanklubu Queen

Wstępuję do Polskiego Fanklubu Queen!

3 komentarze


  1. Witam. Pragnę dołączyć do grona wielbicieli Królowej

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fifty ÷ five =