Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Queen Symfonicznie – Włocławek

niedziela, 18 Styczeń 2015 @ 18:00 - 20:00

70PLN

Żaden wokalista na świecie nie jest w stanie zastąpić Freddiego Mercury’ego, ale 21 chórzystów i świetny aktor mogą już próbować.  

„Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie” w wykonaniu Alla Vienna, chóru Vivid Singers i Mariusza Ostrowskiego to jedyny w swoim rodzaju projekt z pogranicza gatunków, łączący symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 21-osobowego chóru.

W pierwszej, klasycznej, części koncertu zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu – od pierwszych płyt z lat siedemdziesiątych aż po utwór „Let Me Live” z płyty wydanej w 1995 roku. Będą to premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasistę Filharmonii Łódzkiej. Wszystko to w towarzystwie nastrojowego światła i klasycznego nagłośnienia.

Druga część koncertu będzie istnym show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła… A na deser, po „Bohemian Rapsody” (będzie to unikalnie na całym świecie wykonanie – cała rapsodia na żywo. Nawet podczas koncertów Queen część operowa odtwarzana była z taśmy), na scenie pojawi się sam… Freddie Mercury (w tej roli Mariusz Ostrowski, aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi) i wykona utwory „We Will Rock You” oraz „We Are The Champions”.

Nowy koncertowy rok w Centrum Kultury „Browar B.” zaczynamy muzyką zespołu Queen! Koncert odbędzie się 18 stycznia o 18.00.

Bilety: 70 zł w CK „Browar B.” ul. Łęgska 28 w pon. i wt. 8:00-18:00 oraz śr., czw. i pt. 8:00-15:30 oraz w Empiku ul. Pułaskiego 14 i na www.ebilet.pl

Szczegóły

Data:
niedziela, 18 Styczeń 2015
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
70PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
http://ckbrowarb.pl/queen-symfonicznie-w-browarze-b/

Organizator

Alla Vienna
Strona internetowa:
http://queen.allavienna.pl/

Miejsce

Centrum Kultury Browar B.
ul. Łęgska 28
Wrocławek, 87-800
+ Google Map
Strona internetowa:
http://ckbrowarb.pl/queen-symfonicznie-w-browarze-b/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine × one =