Partnerzy

Lista firm, instytucji i osób współpracujących z Polskim Fanklubem Queen

Strony Partnerów  – Fan Club Partners

Universal Music PolskaMultikino

Wydawnictwo SQN

Retrospekcja logo

Wydawnictwo Dolnośląskie

Wydawnictwo In Rock

Wydawnictwo Kagra

Wydawnictwo Beseder

Klasyka Rozrywki

Alla Vienna

Agora

Mystic Production

my-music-events-logo

pff

Złote Przeboje

Twoja Muza

rockaxxess

Invitatio

Silk Queen

Studio SHC

sosenka

nmc

MTJ

logo-thispl Rega-Logo

metalmindTeatr Studio w WarszawieInfo Music

Kinoteatr Rialto Katowice

Teatr Rampa Warszawa

Kelthes Mini Guitars

VW Bank

 Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Bagińska

Strony fanowskie – Polish Fan Site Partners

Absolutnie Queen http://www.queen1991.blog.pl

Przewodnik fana Queen http://www.queen.one.pl

Queen Poland http://queenpoland.wordpress.com/

Queen Headlong http://queenheadlong.republika.pl

Zbyszek & Queen http://www.zbyszqueen.cba.pl

Brian May http://www.brianmay.cba.pl

Roger Taylor http://rogertaylor.info

Mirosław Elimer http://www.freddiemercury.pl

Partnerzy zagraniczni – Foreign Partners

Official International Queen Fan Club http://www.queenworld.com

Queen Online http://www.queenonline.com

The Official Brian May Site http://www.brianmay.com

Queen Zone http://www.queenzone.com

Czech Fan Club Tornado http://www.fcqueen.cz

Nederlandse Queen Fanclub http://www.queenfanclub.nl

Queen Fan-Club Germany http://www.queenfcg.de

The Show Must Go On  Portugal Queen Fan Club http://theshowmustgoonpt.weebly.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć ÷ dwa =